Тел. (056) 767-09-50, (098) 870-05-05
 

S_2_bezpekaSMB Переваги та застосування теплових камер

    Деякі технології, які зараз здаються дуже поширеними, вперше були використані у військових сферах, наприклад, радари, GPS та інші. Однак з часом технології вдосконалювалися, і тепер ця продукція введена в серійне виробництво і використовується в цивільному житті. Одним з таких прикладів є теплова технологія, що працює за принципом виявлення теплового випромінювання за допомогою інфрачервоної технології навіть за відсутності світла.

    Теплова технологія вже давно застосовується в галузі безпеки, особливо в складних умовах, таких як охорона кордонів, виявлення лісової пожежі, безпека аеропорту тощо. Ця технологія візуалізації не впливає на візуальні перешкоди, як наприклад, туман, і тому пропонує унікальний тип продуктивності в досить суворих умовах.

    Хоча теплова технологія досить відома, досвід роботи з тепловими камерами зустрічається не так часто. Користувачі часто помилково вважають, що вони встановлюються лише у великих і дорогих проектах, оскільки вони майже завжди асоціюються з високими класами PTZ-камер.

    В останні роки, з бурхливим розвитком технології теплових детекторів у поєднанні з популяризацією використання теплових продуктів, вартість використання теплової технології різко знизилася. Отже, чи можна використовувати теплові камери на ринках малого та середнього бізнесу чи навіть у домашній безпеці?

    Власники бізнесу та оператори, як правило, більше зосереджені на точності тривоги та здатності системи безпеки стежити за робочим часом, найчастіше вночі. Звичайні системи відеоспостереження можуть задовольняти потреби спостереження протягом дня, але вночі злочинці все ще можуть спокійно підходити та пошкоджувати енергетичні об'єкти під покровом темряви.

   Крім того, підвищені експлуатаційні витрати через помилкові тривоги також є гарячим елементом для SMB (мережевий протокол прикладного рівня). Найбільш поширені помилкові тривоги викликають дрібні тварини та опале листя. Тут теплове обладнання вже полегшує життя багатьом користувачам. Теплові камери, інтегровані з алгоритмами глибокого навчання, можуть класифікувати людей та транспортні засоби, попереджуючи співробітників служби безпеки лише тоді, коли ці два об’єкти потрапляють у зону моніторингу, щоб зменшити помилкові тривоги.

    Тому теплові камери, які не потребують спеціальних вимог до освітлення, можна і потрібно застосовувати в самих різних сценаріях, оскільки вони легко виконують необхідну роботу. Вони мають сильну пристосованість до навколишнього середовища і можуть посилити захист периметра з високою точністю виявлення в досить складних погодних умовах. 

    Крім того, теплові камери все частіше застосовуються і в житлових будівлях. Згідно з положеннями сценаріїв захисту периметру житла, камерам із каналами видимого світла заборонено знімати зображення в місцевих районах через ризики конфіденційності щодо особистих даних. На щастя, таке "нечітке" відео, яке формується тепловими зображеннями, не порушує питань конфіденційності, гарантуючи високоякісне виявлення.

    З проривами у якості зображенні, застосовуваних алгоритмах та інтелектуальних додатках, компанія Hikvision випустила велику кількість теплових камер, розроблених для захисту периметра та запобігання пожежам.

   Ці теплові камери спроможні моніторити відстань до 70 метрів - тому вони справді найкраще підходять для захисту периметра таких об’єктів, як житлові приміщення, офісні будівлі та фабрики. Коли ціль потрапляє в зону спостереження, може бути спрацьовано автоматичне сповіщення для інформування працівників охорони. Найголовніше, що такі камери відкривають нові можливості для користувачів, як з точки зору доступних цін, так і видатних показників роботи.