Тел. (056) 767-09-50, (098) 870-05-05
 

S_9_WideUp258Dx1 Автономний детектор присутності Wide Up

    Датчик присутності представляє собою сигналізатор, що фіксує присутність та переміщення об'єктів і використовується для контролю за навколишнім оточенням або автоматичного запуску необхідних дій у відповідь на переміщення об'єктів.

   Новий детектор присутності Wide Up 258Dx1 від Siemens Smart Infrastructure тепер може вперше сприяти енергоефективному освітленню та клімат-контролю, не покладаючись на додаткові аксесуари, завдяки вбудованій мультисенсорній технології.

    Він є частиною портфоліо технологічних систем побудови системи Gamma instabus, серії продуктів, заснованих на всесвітньому стандарті KNX. Спеціалізовані датчики фіксують наявність яскравість, температуру, вологість та рівень СО2.

    Новий детектор присутності об'єднує як оптичні, так і технічні компоненти. Його мультисенсорний дизайн сприяє максимальному комфорту та високій економії електроенергії в приміщеннях без необхідності додаткових аксесуарів. Усунення зайвих пристроїв відповідає дизайнерській тенденції сучасних властивостей та створює візуально приємне середовище.

    Усі детектори присутності широкої серії пропонують енергоефективне освітлення та клімат-контроль. Різноманітні датчики забезпечують не тільки оптимальні умови освітлення, але й бажаний показник клімату та вентиляції. Крім того, два додаткові аналітичні блоки захисту від сонця та встановлені системи ОВК забезпечують управління пристроєм. Детектори присутності мають вбудований контролер постійного рівня світла, особливо підходить для офісів відкритого планування. Багаторазові методи калібрування забезпечують оптимальне використання датчиків, де б вони не були встановлені.

    Модель Wide Dual Tech має функцію ультразвуку, яка може бути використана для надійного виявлення прихованих об'єктів, наприклад, за перегородками в офісах. Широка прикладна програма з комплексними функціями управління, налаштуваннями та параметрами параметрів пропонує користувачам спрощене управління робочими процесами та відповідну економію енергії. Встановлення приострою є швидким і нескладним, оскільки потрібен лише один кабель KNX.